neděle 28. května 2017

Pozvánky do kruhu (a ohlédnutí zpět)

Do prázdnin zbývá poslední úterní council v Šišce (13. června) a jedno víkendové překvapení. Nesmíme ale zapomenout ani na councilové pozvánky od našich přátel. Najdete je samozřejmě i v tomto příspěvku hned po malé rekapitulaci. Kromě pravidelných councilů v jurtě Šišky jsme toho totiž od začátku roku 2017 stihly docela dost. A třeba to ještě nevíte a něco by vás zajímalo:

V únoru workshop Cesta poradního kruhu v Lužánkách s Helenou Koskovou a Evou.
Eva se v Budapešti zúčastnila workshopu FLESH & SPIRIT. The Mystery of Intimate Relationship s izraelskými trenéry Galit a Shayem Hanienovými.

 
 

V březnu workshop Cesta poradního kruhu v pražské Vážce s Helenou a Evou.

V dubnu spontánně svolané setkání facilitátorů poradních kruhů v Jako doma. Náš workshop Učíme (se) v kruhu na Týdnu učitelství FF MU.
Na Kaprálově mlýně proběhl úvodní výcvik Living the Council s Hanem Delissenem a Lindou Elias, u kterého jsme nemohly chybět.


Poslední dubnový večer jsme seděli v kruhu v jeskyni Pekárna.

Máj jsme zahájily na Mentoring Day s Hanem, v malém kroužku jsme měly příležitost probrat svoje plány a záměry i zcela praktické otázky ohledně facilitování.
Na festival Eduspace jsme se přihlásily později než na poslední chvíli, ale učebna se pro náš workshop našla a stejně tak i účastnice. Odnesly jsme si další zkušenosti a zážitky.

 
 
  


Rozhodly jsme se podpořit Katrin Lüth na cestě na první mezinárodní setkání věnované councilu v kalifornské Ojai Foundation. S Katrin se známe osobně, Eva ze svého prvního výcviku, který Katrin vedla s Yvanem Rytzem, všechny jsme se potom o rok později potkaly v Žilině. Pokud byste rádi podpořili někoho z councilové komunity a byli součástí Katrinina příběhu, možnost máte tu.
My už máme od Katrin slíbený čaj a vypravování :)

Moc děkujeme za vaši účast a podporu! Je skvělé, že v tom nejsme samy, dělá nám to obrovskou radost a přináší chuť do dalších aktivit. A na co se můžete těšit?

Ještě před prázdninami bychom rády využily zázemí Šišky k víkendové akci. V plánu je pobyt v přírodě, posezení v kruhu, u ohně i ranní kruh se sny. A k tomu wellnessový workshop s Janou Starou, můžete mrknout na její blog. Vybrat si z programu můžete všechno nebo jen něco. Bližší informace ještě zveřejníme, datum si můžete zapsat už teď, 24.-25. 6.

S radostí připojuji pozvánku na council od Martina Zahradníka. Možné termíny a více informací najdete zde.

A prázdninová pozvánka od Heleny Koskové a Jany Randy ke společnému objevování potenciálu kruhů ve vzdělávání a osobním rozvoji. Power of the Circle. Mezinárodní kurz na Slovensku, 19.-26. srpna 2017.


Budeme se těšit na setkání v kruhu!