úterý 19. května 2020

Council v horách 17.-19. července 2020


Pojďme objevovat, co máme společné a kde se od sebe můžeme učit. Poznat nové lidi i sami sebe. Prostřednictvím councilů - poradních kruhů se budeme seznamovat, hledat odpovědi na otázky, které jsou pro skupinu i nás jako jednotlivce aktuální, sdílet svá přání a vize. Nadechneme se zhluboka horského vzduchu, budeme čerpat síly a inspiraci z přírody i lidského společenství.

Po loňském Councilu v lese vás letos zveme na dalši komunitní víkend s councily - poradními kruhy - tentokrát v horách. Akce je vhodná pro ty, kdo chtějí prohloubit svou praxi, i pro ty, kdo se chtějí s poradními kruhy seznámit.

Můžete se těšit na:
- praxi komunikace v kruhu při práci na společných tématech i při procesování každodenních záležitostí života ve skupině
- zaměření na podstatu - co dělá kruh kruhem?
- různé méně časté formy kruhu dle zájmu a situace - wisdom council, spirála, akvárium, gender council, dreamstar council,...
- council v přírodě a s přírodou
- možnost spaní uvnitř i venku, společné vaření

Hlásit se můžete zde, kvůli organizaci ideálně do 30. 6. 2020:
https://bit.ly/CouncilHory2020--prihlaska

Zázemí budeme mít v chalupě v Orlických horách, spát je možné uvnitř na matraci (nějaký šťastlivec za pecí) nebo ve vlastním stanu na zahradě, vařit si budeme společně.

Cena: 2 500 - 3 500 Kč dle vaší spokojenosti a možností (zahrnuje ubytování, lektorné, organizaci a materiál)
Finance by pro nikoho neměly být překážkou v účasti, pokud máte o akci zájem a je mimo vaše možnosti, kontaktujte nás.

Sdílení v kruhu je v mnoha kulturách odpradávna jednoduchým a silným nástrojem pro probouzení kolektivní moudrosti a učení se vzájemně od sebe. Dnes se Council využívá při práci se skupinami nejrůznějšího zaměření – pracovními týmy, dětskými kolektivy, komunitami i rodinami. Je cestou k posilování vzájemných vztahů i cestou ke společnému rozhodování či řešení problémů a krizí.

Provedou vás Helena Kosková a Eva Dittingerová.
Kontakt: kruh@naturalspirit.cz, 777 961 443 (Helena)

Připojte se k této akci na Facebooku