Councily v Šišce - pozvánka

Council je prastará forma a současně moderní postup, jehož kořeny nalezneme v přírodním světě, napříč různorodými kulturami a náboženstvími. Tady nasloucháme celému kruhu – lidem, místu, jejich duchu. Každý má svůj vlastní dar, příběh ke sdílení, tvoří část celku. Díky councilu získáváme zkušenost a prožitek skutečné komunity.
Setkáváme se, abychom sdíleli ze srdce a učili se od sebe navzájem
 i od přírody, která nás obklopuje.  
Chceme, abyste v kruhu našli bezpečný a přitom otevřený prostor. 
Kam můžete přijít každý měsíc, nebo jen jednou za rok. 
Pokaždé budete vítáni.

Jednou za měsíc se v jurtě Dětského lesního klubu Šiška koná večer věnovaný councilu. 

Termíny najdete zde. Přicházet můžete od 19 hod, council začne v 19:30, konec ve 21 hodin. 

Pokud o sobě chcete dát dopředu vědět, nebo se na cestě za námi zdržíte, budeme rády za zprávu na Evin tel. 608 838 064 (do 19:30).

Možnost dalšího posezení dle domluvy skupiny. Doporučujeme vyhradit si nějaký čas po příchodu na krátký odpočinek a naladění, tedy využít první půlhodinky a nepřicházet na poslední chvíli.
Co s sebou? Chcete-li mít jistotu, že vám nebude nic chybět, tak teplé ponožky a termosku s čajem nebo hrníček, baterku, v případě deště určitě pevnou outdoorovou obuv.

Councily v Šišce organizujeme a facilitujeme jako dar pro komunitu a podporu Šišce. Na závěr setkání nás můžete podpořit finančním příspěvkem - darem dle vlastního uvážení. 

Jak se dostanete do Šišky: http://www.lesniklubsiska.cz/kontakt/

Councily jsou otevřeny i veřejnosti, proto klidně pozvěte své přátele, které by to mohlo zajímat. Témata pro jednotlivá setkání budeme hledat společně – podle aktuálního naladění skupiny. V kruhu máte možnost dozvědět se něco více o druhých i sami o sobě. Poslechnout si příběhy druhých a vyprávět ten svůj. Zastavit se nebo nebo se vydat na novou cestu.


Pokud Vás tato nabídka oslovila, přijďte. Pokud váháte, přijďte taky. 

Chcete-li být v obraze, co je u nás a kolem poradních kruhů nového, přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Budeme se těšit na viděnou v kruhu.


Eva a Petra
councilvsisce@gmail.com

Žádné komentáře: