pátek 29. ledna 2016

Přijďte si vyzkoušet council trochu jinak

Pro zaměstnance Střediska volného času Lužánky připravujeme s Helenou Koskovou tříhodinový workshop, který by jim představil různé formy a hlavně možnosti využití councilu. 26. února v 10 hodin zasedneme do kruhu v sále Ornis na Lidické 50.
Akce je otevřená veřejnosti, proto neváhejte a přihlašte se, chcete-li se na council podívat i z jiného úhlu pohledu. Ať už máte či nemáte s councilem zkušenost, jste zváni. Anotaci a přihlášku najdete na webu Lužánek.
Účast na workshopu není podmíněna zaplacením účastnického poplatku. Na základě přínosnosti workshopu a dle vašich osobních možností můžete na místě nabídnout dar ve výši (a formě) dle vlastního uvážení.

Helena Kosková je lektorka a terapeutka PBSP terapie. Věnuje se převážně osobnímu a komunitnímu rozvoji, pracuje s dospělými a s mládeží, její aktivity se často odehrávají v přírodě, která je skvělým zrcadlem našich životů. Stojí za organizací dvou mezinárodních councilových výcviků (v Česku a na Slovensku) a v roce 2015 spoluorganizovala setkání Evropské councilové sítě.

Žádné komentáře:

Okomentovat