úterý 9. dubna 2024

Víkend poradních kruhů pro facilitátory*ky 14.-16. června, Předklášteří u Tišnova

Srdečně vás zveme na rozšířenou pobytovou verzi osvědčeného formátu praktického workshopu pro facilitátory*ky poradních kruhů.

Jedná se o intenzivní workshop zaměřený na rozvoj facilitačních dovedností, společnou praxi a zakoušení různých forem poradních kruhů (spirála, akvárium, wisdom council a další). Do kruhu vezmeme společenství, ve kterém se sejdeme, i místo, které nás uvítá a okolní přírodu.
  

Sdílení v kruhu je v mnoha kulturách odpradávna jednoduchým a silným nástrojem pro probouzení kolektivní moudrosti a učení se vzájemně od sebe. Dnes se poradní kruhy využívají při práci se skupinami nejrůznějšího zaměření – pracovními týmy, dětskými kolektivy, komunitami i rodinami. Jsou cestou k posilování vzájemných vztahů, osobnímu rozvoji i ke společnému rozhodování či řešení problémů a krizí.
 
Vhodné pro začínající i zkušené facilitátory*ky. 
 
Účastnický poplatek: 4 900 - 6 900Kč, dle vašich možností a spokojenosti (zahrnuje pronájem prostor, ubytování, plnou penzi, lektorné a materiál)
Finance by pro nikoho neměly být překážkou v účasti, pokud máte o workshop zájem a je mimo vaše aktuální možnosti, kontaktujte nás.
 
Workshopem vás provedou Helena Kosková a Eva Dittingerová
Přihláška, ideálně do 15. května: https://shorturl.at/nBMR4
councilvsisce@gmail.com, 608 838 064 (Eva)